Nejčastěji kladené dotazy


Otázky k NOVA leasing

Sjednal jsem si u vás schůzku. Budu platit něco předem?

Rozhodně ne! Při spolupráci se společností NOVA leasing se žádné poplatky předem neplatí.

Ještě jsem o NOVA leasing, a.s. neslyšel. Můžete se mi představit?

Společnost NOVA leasing je specialistou na nebankovní půjčky v podobě jednoduchého a bezpečného finančního řešení.

NOVA leasing je na českém trhu stabilní a spolehlivou společností, která se zaměřuje na komplexní řešení finančních potřeb podnikatelů. Zakládá si na vzájemné důvěře a úzké spolupráci. Zároveň je pro nás důležitá rychlost a efektivita, která často hraje pro klienta důležitou roli.

Dokážeme pomoci i tam, kde se banky obrací zády. Více si o nás můžete přečíst na našich stránkách v sekci O nás.

Jak přesně to u vás chodí?

Získání finančního řešení není nijak složité. Rozhodněte se, kolik potřebujete peněz a ozvěte se nám pomocí kontaktního formuláře, na náš e-mail nebo telefonicky na 270 001 970. Společně si domluvíme osobní schůzku, kde detailněji probereme vaše potřeby a možnosti. Na jejich základě pak pro vás najdeme to nejvhodnější finanční řešení a připravíme i návrh smlouvy. Tu můžete podepsat na místě. Nebojte se, vše vám podrobně vysvětlíme a zodpovíme i veškeré vaše dotazy.

Po podpisu smlouvy startuje proces, který vede k převodu peněz na váš účet. Obvykle to při součinnosti klienta zvládáme do 48 hodin od dodání veškerých podkladů. Pak už je jen na vás, jak se svými penězi naložíte. NOVA leasing finanční řešení je totiž bezúčelové.

Jak dlouho trvá, než od vás dostanu peníze na účet?

Po dodání potřebných materiálů, jsme schopni poslat peníze na váš účet do 48 hodin!

Jaká je výše splátek?

Každé finanční řešení připravujeme přímo na míru jednotlivým klientů přesně podle jejich potřeb a možností. Proto se výše splátek určuje až na osobní schůzce podle situace klienta. Musíme však zmínit, že finanční řešení nastavujeme tak, aby byl klient schopen splácet a nedostal se do komplikací. Pro nás je důležité, abyste požadované finance získali rychle, s jistotou a my vám takto mohli pomoci.

Co si mám přinést s sebou na schůzku?

Podkladů na schůzku není moc a pokud náhodou některý zapomenete, můžete ho dodat později. Čím dřív nám však dodáte dokumenty, tím dřív budete mít peníze na svém účtu.

A co od vás tedy budeme potřebovat?

  1. Osobní doklady a výpis z bankovního účtu
  2. Poslední přiznání k dani z příjmu a zároveň několik posledních přiznání k DPH
  3. Informaci o pořízení majetku (např. kupní smlouva, faktura…)

Na zbytečné papírování a byrokracii si nepotrpíme, proto nám opravdu stačí jen tyto dokumenty. Věříme, že tímto krokem usnadníme celý proces především vám.

S kým budu jednat?

Na osobní schůzce budete jednat s našimi finančními specalisty, kteří komplexně rozumí jak firemním financím, tak českému podnikatelskému prostředí. Úkolem specialisty je plně pochopit vaši situaci a navrhnout to nejvhodnější řešení, které vám stávající situaci pomůže vyřešit.

Proč chcete, abych přišel na schůzku? Nemůžeme to vyřídit online?

Osobní kontakt je pro nás důležitý. Jedině při osobní rozhovoru dokážeme maximálně pochopit vaše potřeby a najít to nejvhodnější finanční řešení, které vyřeší vaši situaci. Dalším zásadním pilířem osobního setkání je vzájemná důvěra mezi Vámi a námi.

Můžu si dohodnout zvláštní schéma splácení?

Ano! Zvláštní schéma splácení se hodí například pro podnikatele, jejichž obor má silné sezónní výkyvy. V takovém případě si s klientem rádi dohodneme zvláštní splátkový kalendář, který bude co nejvíce kopírovat jeho finanční možnosti a situaci, o které je však nutné informovat s dostatečným předstihem.

Můžu ručit starší technikou nebo strojním vybavením?

Ano, to pro nás není žádný problém, neomezujeme se pouze na nově pořízený majetek. V rámci jednání si jen rychle ověříme současnou hodnotu zařízení, takže ručit můžete prakticky jakýmkoliv starším majetkem. Navíc obráběcí stroje či stavební technika si udržují vysokou hodnotu po řadu let, což je pro vás také rozhodně výhodou.

Smím získané prostředky použít opravdu na cokoli?

Rozhodně ano! NOVA leasing řešení je totiž bezúčelové a zároveň ani vy se nemusíte prokazovat, na co získané finanční prostředky použijete. Jestli to tedy bude uhrazení dluhů, rozšíření výroby, nákup obchodního podílu či cokoliv jiného, záleží jen na vás.

Je problém, že mám záznam v registrech?

Není! Snažíme se vám co nejvíce pomoci, a to i ve chvílích, kdy se k vám banky staví zády.